Wykład pt.: „Między laboratorium a łóżkiem pacjenta. Jak badamy nowe leki.”, dr n. med. Beata Paluchowska, Medpace Poland

Szanowni Państwo,

W ramach cyklu wykładów organizowanych przez oddział krakowski Polskiego Towarzystwa Farmakologicznego serdecznie zapraszamy na kolejne spotkanie!

Wykład: „Między laboratorium a łóżkiem pacjenta. Jak badamy nowe leki.” wygłosi dr n. med. Beata Paluchowska z Medpace Poland.

Wykład odbędzie się 18 maja (czwartek) 2023 r. o godzinie 13.00, on-line.
Meeting link: https://majinstituteofpharmacologypas.my.webex.com
Meeting number: 2371 771 4694
Password: gEbRqbih585 (43277244 from phones and video systems)

Dr n. med. Beata Paluchowska jest onkologiem klinicznym i od niemal 30 lat zajmuje się badaniami klinicznymi. Ukończyła studia na Wydziale Lekarskim Warszawskiej Akademii Medycznej (obecnie: Warszawski Uniwersytet Medyczny), następnie przez 10 lat pracowała w warszawskim Centrum Onkologii-Instytucie im. Marii Skłodowskiej-Curie (obecnie: Narodowy Instytut Onkologii), gdzie uczestniczyła w badaniach klinicznych jako badacz. Od prawie 20 lat Dr Paluchowska pracuje w organizacjach prowadzących badania kliniczne (PRA, Theorem, Chiltern, Covance, LabCorp), zajmując się nadzorem medycznym nad międzynarodowymi badaniami nowych leków onkologicznych. Obecnie jest Dyrektorem Medycznym w firmie Medpace.

🤞 Zapisz się na PTF newsletter

Zapisując się, zgadzasz się na otrzymywanie wiadomości z PTF i akceptujesz naszą Politykę prywatności. W każdym momencie możesz wypisać się z subskrypcji.